Pozor! Dne 21. a 22.6.2017 jede část Ekotýmu do Prahy pro obhájení titulu Ekoškola.

Ekotým ve Štramberku

Ve dne 12. 5. 2016 se Ekotým vypravil na výlet do Štramberku. Kde navštívil školu, se kterou spolupracuje. Jejich Ekotým nás provedl po škole a vyměnili jsme si spoustu nápadu a názoru.

Poté jsme se vydali na výlet do jeskyně Šipka, která je jen kousek od školy a byla tam objevena kost pravěkého člověka. Přesněji člověka neandrtálského. Dále jsme navštívili štramberskou Trúbu část štramberského hradu. Jde o strážní věž a všichni zvládli vyšlapat 159 schodů. Nakonec jsme si na náměstí dali rozchod, abychom jsme si mohli koupit nějaké suvenýry jako třeba Štramberské uši. Byly moc dobré. Výlet se nám podařil a celou dobu jsme měli hezké počasí. Na oběd jsme se vrátili do naši školy. A nakonec se rozešli domů.